O NAS

JESTEŚMY DLA WAS PRZEZ CAŁY CZAS

 

PELLET WORLD

 

Pellet World z siedzibą w Koszalinie zajmuje się pozyskiwaniem, sprzedażą i dostawą biomasy drzewnej i biomasy do sektorów energetycznego, ciepłowniczego.

Wszystkim naszym partnerom zapewniamy rzetelność, profesjonalizm w zakresie oferowanych wyrobów i usług. Kolejnym celem naszej firmy jest zwiększanie świadomości i zainteresowanie pelletem oraz brykietem poprzez promocję możliwości jego wykorzystania w systemach grzewczych ze względu na proekologiczność jak i ukazanie wszelkich walorów ekonomicznych tego biopaliwa.

Zadowolenie klienta jest dla nas wartością nadrzędną, dlatego też konsekwentnie dążymy do należytego zrozumienia potrzeb naszych odbiorców, co pozwala na precyzyjne zdefiniowanie, rozwój i dostarczanie najwyższej wartości gwarantującej zbudowanie długoterminowej współpracy z naszymi partnerami.

Ciepło Eco .Poprzez produkcje i dostarczanie biomasy ciągle wpływamy na zmniejszenie negatywnych zmian klimatycznych na świecie i pomagamy ludziom żyć w bezpiecznym i komfortowym środowisku.

Profesjonalne i komplementarne zaopatrywanie rynku dystrybucyjnego w ekologiczne paliwa naturalne. Edukacja i wspieranie działań proekologicznych w zakresie wykorzystywania naturalnych i niskoemisyjnych zasobów naszej planety do wytwarzania energii cieplnej.

 

 
3851

Właścicielem marki PELLETWORLD
jest firma:
PHU RYBULA Urszula Kowalska
ul. Morska 54 , 75-227 Koszalin, NIP: 669-105-87-02 REGON: 330616808
Nr konta bankowego Bank ING: 56 1050 1520 1000 0090 6764 2463